Žaluzia Vertikalna

- 15% UŠETRÍTE
Šírka v mm:
Výška v mm:
Farba TOKIO:
Farba PAP:
Farba OSAKA:
Farba NARA:
Farba BEIJING:
Ovladanie:
Montažne uchytenie:
Záručná doba: 24 mesiacov
Dostupnosť: na sklade
66.33 s DPH
55.28 ks bez DPH
Pôvodná cena 78.04, Zľava 15 %
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Obzvlášť vhodné sú do reprezentačných priestorov, bánk, firiem, kancelárií, hál a pod. Spĺňajú najvyššie estetické kritériá funkčnosti a kvality aj najnáročnejšieho zákazníka.
Existujú v pestrej farebnej škále. Ovládanie je veľmi jednoduché, a to pomocou šnúry a retiazky. Vertikálne žalúzie sa skladajú z nosného profilu v bielej farbe, zvislých polyesterových lamiel zavesených na horných jazdcoch pomocou držiakov z plastu v stálofarebnom, nezrážanlivom a navyše antistatickom prevedení.

Jednoduchá montáž a údržba. V cene je zahrnutá aj vrchná konzola (koľajnička).
 

Prečo práve vertikálne žalúzie?

Hľadáte elegantný a moderný spôsob, ako chrániť svoje obydlie či kanceláriu pred slnečným svitom a neželanými pohľadmi okoloidúcich? Alebo potrebujete vkusne a jednoducho predeliť vašu pracovňu či spálňu? Vertikálne žalúzie Novumsú pripravené splniť vaše očakávania!

  • nature concept a ďalšie moderné, prírodné látky prekvapia príjemným vzhľadom a materiálom,
  • naklápanie lamiel o 180° zaručuje 100% súkromia,
  • lamely sú vyrobené modernými technológiami zvárania a orezávania, ktoré zabraňujú ich strapkaniu a zvyšujú celkový estetický efekt.

Vertikálne žalúzie Novum– to je skvelá kombinácia prvotriednej tieniacej technológie a moderného dizajnu, ktorý zútulní vaše priestory!